Jdi na obsah Jdi na menu
 


budeme rádi, když nám se měco škrábnete

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Káka a Barnei, www.barnei.wwwstranky.com, 4. 1. 2009 18:56)

Ahoj!Nevím,jestli měl Barnei přesně to OCD,co tvůj borderáček.Mému byla provedena artoskopie ramene.Mel tam zánět a začínající artrózu.

Ahoj

(Lada a holky http://psi.elsec.cz, 3. 1. 2009 22:40)

Zdravíme polobrášku. Je nám líto, že Argo musel podstoupit takové trápení, ale je moc fajn,že se rychle zotavuje. Určitě mu jste velkou oporou. Přejeme vám do budoucna už jen samé radosti a hodně úspěchů.

Zdravím

(Renáta B+A, 1. 1. 2009 17:00)

Ahoj Zuzko,děkuji za zprávičku.Koukla jsem na novinky a přečetla si,že Argo podstoupil operaci.Je moc fajn,že už se mu daří lépe.A tak přejí rychlé zotavení,ať se v Novém roce vše vyplní a zdaří.Mějte se ahoj Renáta a holky.

procházka

(Liška + Bača, 3. 12. 2008 12:26)

Hojky:) Pěkné stránky a pěkní pejsci. Hledám kamarády pro svého 5 měsičního borderáčka, bydlíme v Boškůvkách u Vyškova. Až budete moci běhat, nešli byste na společnou vycházku? Když tak se ozvi na kamca-liska@seznam.cz :) Pěkný den

http://www.arthurplushberry.estranky.cz/

(Marcil a Falco, 28. 11. 2008 19:36)

Dobrý den Zuzko a pesani,
Jsme rádi za zprávu, že se operace zdařila a Argouškovi je již lépe. Také jste mě potěšila tím, že jste tuto nemilou zprávu zveřejnila a rozhodla jste se pro to, Arga neuchovňovat. Vím z vlastní zkušenosti, že to bolí a moc mrzí, avšak je prvořadé hlavně zdraví pejsků. Někteří majitelé by se měli zamyslet nad svým jednáním. Krátkodobá vidina peněz jim zaslepila rozumné jednání a tím se objevují častěji genetické a dědičné choroby u psů.
Přejeme vám hodně zdravíčka a úspěchů s pejsky a ať to Argouškovi dobře šlape !!!

zdravíme

(Martina,Port,Kelly, 28. 11. 2008 14:38)

Děkuji za vzkaz v knize návštěv. Koukám, že máš s pejsky také samé zdravotní problémy. Jsem ráda, že se na to díváš takhle a s tvými názory mohu jen souhlasit. Je plno chovatelů, kteří se pyšní samími úspěchy a hází okolo sebe superlativy, ale žádný chov není zcela zdravý a je na každém z nás jestli zveřejí i negativní zdravotní výsledky.
Přeji mnoho radosti s tvými pejsky a hlavně zdraví!
Měj se

Martina

Ahojky

(Peťa+Ájka+Sid (acidapple.info), 19. 11. 2008 7:25)

Ahoj Zuzko,
máš můj obdiv, pro Tvé rozhodnutí neuchovňovat Arga a nemnožit bezpapíráky.
Držím palce, ať se Argušek dá brzy do pořádku.
Stránky se Ti podařilo předělat moc pěkně :-).

Zdraví smečka z Brna

sutaz

(silva, 17. 11. 2008 11:27)

ahoj nechces sa zapojit do sutaze na www.fizee.estranky.cz

ODPOVĚĎ

(Zuzka, 17. 11. 2008 8:49)

Dobrý den, vzhledem k tomu, že Argoušek nemá vyšetření DNA a je možnost být přenašečem, dále prodělal nemoc OCD ramene - NEBUDEME NECHÁVAT ARGA UCHOVŇOVAT A TO ZNAMENÁ, ŽE PO NĚM NEPLÁNUJEME ŽÁDNÉ POTOMKY. Jen bych chtěla říci, že není etické a také se nemá připouštět psa s PP se psi bez PP. Nic proti psům bez PP nemám - sama jsem měla. Ale respektuji stanovy. Přeji Vám mnoho sportovních úspěchů a mnoho spokojených dnů s Vašimi psy.

jennisey@seznam.cz

(Jana , 16. 11. 2008 20:49)

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda plánujete po vašem borderáčkovi nějaké potomky, já hledámm vhodného ženicha pro moji trocolorní fenku BC...www.borderkolie-abellain.estranky.cz díky

Odkaz

(Jana+Charlie, 1. 11. 2008 21:25)

Ahoj, no teda chvíľu som tu nebola a stránky sú úplne iné, krásne. Mrzí ma, čo sa prihodilo Argovi, žiaľ, borderiek s OCD je čím ďalej, tým viac...Ale hlavne, že už je v poriadku a držíme palce, nech sa vám darí:-)

Argo

(Petra, 1. 11. 2008 17:59)

Dobrý den, máte krásné pejsky :-). Argovi přeju rychlé uzdravení a určitě si najdete sport, kde budete excelovat - třeba obedienci :), stopařinu apod.
Velmi si cením toho, že jste tak rozumná a zodpovědná co se týče uchovnění. Opravdu takových lidí není mnoho, spíš je dost lidí, kteří i zatají nějakou vadu a bohužel pak jsou majitelé odchovů smutní a chov plemene jde špatnou cestou. Vždyť pejsek je v prvé řadě přítel a ne chovný materiál!
Hodně štěstí Vám i pejskům !!!